Laboratorijas

BalticPictures-46

Organiskās sintēzes perspektīvo tehnoloģiju laboratorija
vadītājs: Prof. Edgars Sūna
e-pasts: edgars@osi.lv

BalticPictures13-GOG_0390

Farmaceitiskās farmakoloģijas laboratorija
vadītāja: Prof. Maija Dambrova
e-pasts: maija.dambrova@farm.osi.lv

BalticPictures-12

Organiskās sintēzes metodoloģijas grupa
vadītājs: Prof. Aigars Jirgensons
e-pasts: aigars@osi.lv

Profesors Ivars Kalviņš

Karbofunkcionālo savienojumu laboratorija
vadītājs: Prof. Ivars Kalviņš
e-pasts: kalvins@osi.lv

BalticPictures47-GOG_0493

Fizikāli organiskās ķīmijas laboratorija
vadītājs: Prof. Kristaps Jaudzems
e-pasts: kristaps.jaudzems@osi.lv

BalticPictures-9

Farmakomodulatoru sintēzes grupa
vadītājs: Dr. chem. Pāvels Arsenjans
e-pasts: pavel@osi.lv

BalticPictures-22

Lietderīgās ķīmijas grupa
vadītājs: Prof. Raivis Žalubovskis
e-pasts: raivis@osi.lv

BalticPictures-25

Bioloģiski aktīvu savienojumu sintēzes laboratorija
vadītājs: Dr. chem. Mārtiņš Katkevičs
e-pasts: martins@osi.lv

Foto_Emilio_crop

Biotehnoloģiju grupa
vadītājs: Dr. Emilio Parisini
e-pasts: emilio.parisini@osi.lv

G.Smits_04.2019-crop

CNS aktīvo savienojumu laboratorija
vadītājs: Dr. chem. Gints Šmits
e-pasts: gintssmits@osi.lv

BalticPictures-36

Bioloģiski aktīvu savienojumu analīzes laboratorija
vadītāja: Marija Trifonova
e-pasts: marija@osi.lv

BalticPictures-13

Hromatogrāfijas laboratorija
vadītāja: Dr. chem. Helēna Kažoka
e-pasts: helena@osi.lv

Pajuste_crop_09.2019

Membrānaktīvo savienojumu un β-diketonu laboratorija
vadītājs: Dr. chem.Kārlis Pajuste
e-pasts: kpajuste@osi.lv

BalticPictures-48

Organiskās ķīmijas laboratorija
vadītājs: Dr. chem. Pēteris Trapencieris
e-pasts: peteris@osi.lv

BalticPictures-39

Eksperimentālo sintēžu un tehnoloģiju grupa
vadītājs: Dr. chem. Kirills Šubins
e-pasts: kir101@osi.lv

Grandane_crop_09.2019

Organisko savienojumu sintēzes grupa
vadītāja: Dr. chem. Aiga Grandāne
e-pasts: aiga@osi.lv