Pasūtījuma sintēze

Latvijas Organiskās sintēzes institūta zinātnieku pieredze dod iespēju piedāvāt mūsu partneriem savienojumus, kas nav pieejami reaģentu piegādātāju katalogos. Cita starpā, tie var būt aktīvo farmaceitisko vielu piemaisījumi un/vai metabolīti, dabasvielas, vērtīgi būvbloki u.c. Organisko savienojumu pasūtījuma sintēzi iespējams veikt, sākot ar miligtramu daudzumiem, un līdz pat vairāku simtu gramu apjomam.

Visas sintezētās vielas tiek piegādātas kopā ar nepieciešamajiem analītiskajiem datiem (KMR, HPLC, LC/MS, elementanalīze u.c.). OSI sintezētās vielas ir atrodamas populārākajos Interneta meklētājos – CHEMCATS®, ChemExper and Molport.

Partnera viedoklis

OSI uzticējām vienu no mūsu medicīnas ķīmijas projektiem, kurā bija nepieciešams īsā laika periodā iegūt nelielu, bet sarežģītu savienojumu bibliotēku. OSI ne tikai laikā veica šo uzdevumu, bet arī mūs patīkami pārsteidza ar savu kreativitāti, problēmu risināšanas mākslu un komunikācijas spējām. Mēs turpinām veiksmīgo sadarbību ar OSI un noteikti iesakam tos arī citiem. 

Michael Boes
Vadošais zinātniskais speciālists
Acousia Therapeutics
Tubingena, Vācija