Pagarināts pieteikšanās termiņš kongresa “Zinātne Latvijai” stenda referātu un Science Slam iesniegšanas termiņš

V Pasaules latviešu zinātnieku kongresa “Zinātne Latvijai” ietvaros Latvijas un latviešu izcelsmes ārvalstīs studējošie vai strādājošie zinātnieki, doktoranti un studenti aicināti pieteikt prezentēšanai kongresā savus stenda referātus.

Tāpat Zinātne Latvijai” kongresa ietvaros tiks organizēts Science Slam doktorantu un zinātniskā grāda pretendentu konkurss, kurā 15 autoriem būs iespēja kongresa laikā uz lielās skatuves sacensties savā starpā ar divu minūšu garām prezentācijām par vissaistošāko sava pētījuma stāstījumu.

Starpdisciplināra starptautiska žūrija pirms Kongresa veiks sākotnējo sesijas dalībnieku atlasi, nodrošinās dalībnieku prezentēšanas apmācības, kā arī kongresā apbalvos Science Slam uzvarētājus.

Četriem konkursa Science Slam uzvarētājiem tiks nodrošināts apmaksāts brauciens dalībai starptautiskā konferencē, kongresā vai simpozijā. Balvu fondu nodrošina 4 Latvijas zinātnes universitātes.

Lai pieteiktos dalībnieku atlasei Science Slam doktorantu un zinātniskā grāda pretendentu konkursā, pieteikumā norādiet informāciju par sevi, savu pētījumu, kuru plānojat prezentēt un iesniedziet tēzes apjomā līdz 200 vārdiem, papildus pievienojot līdz 2 minūšu garu video prezentāciju! Dalībai Science Slam nav zinātnes nozaru ierobežojumu, taču autori aicināti īpaši padomāt par savas pētniecības rezultātu potenciālo ietekmi uz Latvijas izaugsmi un nākotni.

Pieteikumus stenda referātam un Science Slam konkursam var iesniegt latviešu un angļu vai tikai angļu valodā līdz 2023. gada 16. aprīlim “Zinātne Latvijai” kongresa mājaslapā www.zinatneskongress.lv.