Sadarbībā ar Latvijas Organiskās sintēzes institūtu.izsludināts Rīgas Stradiņa universitātes Doktorantūras grantu pieteikumu trešais atlases konkurss Eiropas Reģionālās attīstības fonda projektā Nr. 1.1.1.8/1/24/I/005 Rīgas Stradiņa universitātes doktorantūras granti.
Doktorantūras grants ir mērķēts, konkursa kārtībā iegūstams finansējums doktoranta pētniecības veikšanai, kas saistīta ar doktorantūras studiju procesa, promocijas darba vai doktora teorētiskā pētījuma un mākslinieciskās jaunrades darba sekmīgu izstrādi RSU vai pie sadarbības partnera.
Doktorantūras grantam drīkst pieteikties RSU doktora studiju programmās studējošie un zinātnes doktora grāda pretendenti, kuru promocijas darba tēma sniedz ieguldījumu Latvijas viedās specializācijas stratēģijas mērķu sasniegšanā un specializācijas jomu attīstībā:
- zināšanu ietilpīga bioekonomika;
- biomedicīna, medicīnas tehnoloģijas un farmācija;
- fotonika un viedie materiāli, tehnoloģijas un inženiersistēmas;
- viedā enerģētika mobilitāte;
- informācijas un komunikācijas tehnoloģijas;
- sociālo un humanitāro jomu doktoranti, kuru promocijas darbu tēmas ir starpdisciplināras un sniedz ieguldījumu Latvijas Viedās specializācijas stratēģijas minēto specializācijas jomu attīstībā.
Plašāk RSU mājas lapā: Izsludināts RSU Doktorantūras grantu pieteikumu trešais atlases konkurss
